اینترنت بیشتر از هر زمان دیگری در حال رشد است و امروزه بسیاری از کسب‌وکارها قدرت آن‌را درک کرده‌اند. از این‌رو آنلاین کردن کسب‌وکارها یا راه‌اندازی یک کسب‌وکار اینترنتی بیشتر از گذشته مورد توجه قرار گرفته است. به‌همین دلیل ارتقاء رتبه در موتورهای جستجو (مانند گوگل) بیشتر از هر زمان دیگری اهمیت دارد. سئو یکی از بهترین و تأثیرگذارترین ابزارهای بازاریابی دیجیتال است که به کمک آن می‌توانید رتبه وبسایت کسب‌وکارتان را در موتورهای جستجو ارتقاء دهید. با این وجود ممکن است به‌عنوان صاحب یک کسب‌وکار در زمینه سئو و انجام اقدامات مربوط به آن سوالاتی داشته باشید. مشاور سئو فردی است که در این زمینه می‌تواند به شما کمک کند تا جواب سوالات خود را به‌راحتی پیدا کنید.

مشاور سئو یک متخصص فعال در حوزه بهینه سازی موتورهای جستجو یا همان سئو است که به کسب‌وکارهای مختلفی در مورد چگونگی کسب رتبه‌های بالاتر، بازدید بیشتر و هدفمندتر و در نهایت سود بیشتر مشاوره می‌دهد. مشاوره سئو و بهینه سازی سایت به شما کمک می‌کند تا مسیر موفقیت و کسب سود بیشتر را سریع‌تر طی کنید. 

خدمات مشاوره سئو

هر یک از مشاورین سئو برای بهبود وضعیت کسب‌وکارها خدمات خاص خود را دارند. این خدمات بسته به تجربه مشاور و موضوع کسب‌وکار متفاوت است. در حالت کلی برخی از خدماتی که مشاور حرفه ای سئو ارائه می‌دهد عبارتند از:

توسعه استراتژی سئو: یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی که به موفقیت در بازاریابی موتورهای جستجو منجر می‌شود، داشتن یک استراتژی سئو طولانی‌مدت است. یک مشاور سئو باید بتواند استراتژی مناسبی را بر اساس نیازهای کسب‌وکار به‌صورت اختصاصی طراحی کند و آن‌را توسعه دهد.

تحقیق و تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی: تحقیق و تجزیه‌وتحلیل کلمات کلیدی جزو مهم‌ترین بخش‌های سئو وبسایت است که بر اساس جستجو و رفتار کاربر آماده می‌شود. از این‌رو انتخاب کلمات کلیدی با ارزش می‌تواند سرعت بهبود سئو وبسایت را بیشتر کند. بسیاری از کسب‌وکارها یا سئوکارهای تازه‌کار ممکن است در انجام این بخش با مشکلاتی مواجه شوند. اما یک مشاور سئو حرفه‌ای به راحتی می‌تواند این کار را برای کسب‌وکار شما انجام دهد.

 تجزیه و تحلیل رقبا: امروزه بسیاری از کسب‌وکارها به سمت آنلاین شدن روی آورده‌اند. از این‌رو ممکن است در هر حوزه رقبای مختلفی وجود داشته باشد. مشاور سئو باید مرتبا فعالیت‌ها و وضعیت رقبا را تجزیه‌وتحلیل کند تا فرصت‌های مناسب را به‌هیچ‌وجه از دست ندهد.

ممیزی سئو: ممیزی سئو یکی دیگر از خدمات مشاوره بهینه سازی وب سایت است. مشاور سئو باید صفحات وبسایت را به‌خوبی تجزیه‌وتحلیل کند. سپس مواردی که باید اصلاح شود را مشخص نماید تا در سریع‌ترین زمان ممکن آن‌هارا بهبود بخشد.

معرفی نرم‌افزارها و ابزارهای مختلف: صنعت بازاریابی جستجو پر از صدها راه‌حل نرم‌افزاری یا ابزارهای قدرتمند برای تجزیه‌وتحلیل و بهبود کلمات کلیدی است. مشاور سئو با معرفی این ابزارها می‌تواند به شما کمک کند استراتژی بهتری را برای سئو وبسایت تعیین کنید.

پیاده‌سازی ساختار مناسب و بهینه‌سازی صفحات: در صورتی‌که برای ساختار وبسایت یا بهینه‌سازی صفحات ایده مشخصی در ذهن دارید اما برای پیاده‌سازی آن با مشکل مواجه هستید، می‌توانید از طریق همکاری با یک مشاور سئو و تیم توسعه سئو ایده خود را بدون از دست دادن رتبه‌بندی پیاده‌سازی کنید.

چیدن استراتژی برای لینک سازی خارجی: لینک سازی خارجی یکی از مهم‌ترین بخش‌های سئو خارجی هر وبسایت است که تأثیر قابل توجهی بر روی ارتقا رتبه وبسایت در موتورهای جستجو دارد. لینک‌سازی خارجی این امکان را به شما می‌دهد تا با ایجاد اعتبار برای وبسایت به‌کمک دیگر وبسایت‌ها، رضایت موتورهای جستجو را جلب کنید.

بهبود سئو با UGC: محتوای تولید شده توسط کاربر (UGC) به محتواهایی گفته می‌شود که توسط کاربران در پلتفرم‌های آنلاین ایجاد می‌شود. کاربران یا همان مشتریان بالقوه معمولا اعتماد بسیار زیادی به این نوع محتواها دارند و بسیاری از خریدهای خود را بر اساس آن‌ها انجام می‌دهند. بنابراین بسیاری از افراد طی جلسات مشاوره seo، خدماتی را برای بهبود سئو با UGC در نظر می‌گیرند. مشاورین سئو از این طریق قصد دارند بعد از جلب توجه بازدید کنندگان و ورود آن‌ها به وبسایت، تصاویر و ویدیوهای تولید شده توسط کاربران را به آن‌ها نمایش دهند تا کاربر بیشتر به خرید محصول یا خدمت کسب‌وکار ترغیب شود. 

طراحی یا سئو مجدد وبسایت: برخی از وبسایت‌ها ممکن است به دلایل مختلفی جایگاه خود را در موتورهای جستجو از دست دهند. بسیاری از کسب‌وکارها ترس زیادی نسبت به طراحی یا سئو مجدد وبسایت دارند. مشاور سئو با ایجاد یک استراتژی مناسب به شما کمک می‌کند تا این کار را به‌سرعت و در بهینه‌ترین حالت ممکن انجام دهید.

خدمات مشاوره آکادمی سئو ایران

مجموعه آکادمی سئو ایران یکی از ارائه دهندگان خدمات مشاوره بهینه سازی سایت به صورت کاملا حرفه‌ای است. خدمات مشاوره این مجموعه به سه دسته تقسیم می‌شود:

مشاوره ماهانه سئو: برخی از کسب‌وکارها باتوجه به شرایطی که دارند، ممکن است به‌صورت ماهانه به کمک و خدمات یک مشاور سئو نیاز داشته باشند. در جلسات ماهانه سئو، وضعیت سئو وبسایت به‌خوبی مورد بررسی قرار می‌گیرد. سپس بر اساس بررسی‌ها و تجزیه‌وتحلیل‌هایی که توسط مشاورین حرفه‌ای سئو انجام می‌گیرد، راهکارهایی جهت بهبود وضعیت سئو ارائه می‌شود. پیاده‌سازی این راهکارها ممکن است برعهده سئوکار کسب‌وکار یا تیم توسعه سئو مجموعه آکادمی سئو ایران باشد.

مشاوره پروژه‌ای سئو: برخی از افرادی‌که توانایی استخدام یک سئوکار در ابتدای کار را ندارند یا به هر دلیل دیگری قصد دارند از آغاز یک پروژه با یک مشاور سئو همکاری داشته باشند می‌توانند با مشاورین آکادمی سئو ایران در تماس باشند. طی جلسات مشاوره آنلاین سئو، خدمات مختلفی به کارفرما ارائه می‌شود که هر یک از این خدمات در راستای پیشرفت هر پروژه خواهد بود.

مشاوره پرسش و پاسخ: برخی از افرادی ‌که فعالیت در حوزه سئو را به تازگی شروع کرده باشند، ممکن است با چالش‌های مختلفی مواجه شوند. این افراد می‌توانند در جلسات پرسش و پاسخی که در آکادمی سئو ایران برگزار می‌شود شرکت کنند تا از تجربه مشاورین حرفه‌ای سئو برای حل مشکل خود استفاده نمایند.

بنابراین در صورتی‌که صاحب یک کسب‌وکار یا یک سئوکار  هستید و نیاز به مشاوره سئو دارید، می‌توانید طی جلسات تک جلسه‌ای مشکل خود را در زمینه سئو رفع نمایید. 

هزینه مشاوره سئو

هزینه شرکت در جلسات مشاوره آنلاین بهینه سازی سایت یا جلسات حضوری آکادمی سئو ایران به موضوع هر کسب‌وکار و نوع مشاوره‌ای که مدنظرتان است، بستگی دارند. بنابراین شما عزیزان در صورتی‌که خواهان بهبود سئو کسب‌وکارتان هستید، می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی با مشاورین مجموعه در تماس باشید.